Jste zde:
Obrázek
SEDMIHLÁSEK ...

Ve středu 22. srpna byly Památkové domky centrem obrazového natáčení skupiny TONSTUDIO RAJCHMAN, jehož režisérka, paní Eva Veselá, byla vyzvána televizí NOE ke zpracování jednoho z dílů pořadu SEDMIHLÁSEK.

Datum vložení: 26.08.2012 Autor: Fero
Obrázek
Natáčení ...

Památkové domky si ještě po hodech ani neodpočinuly a už tento týden přivítaly štáb televize PAPRIKA. Jde o nadnárodní televizní kanál (Česko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko), zaměřený na tematiku vaření.

Datum vložení: 26.08.2012 Autor: Fero
Obrázek
Malované vajíčko 2012

Počasí jako vymalované, zrovna takové jako to vajíčko na červenéj šňůrce. Krásné nedělní odpoledne přilákalo na památkové domky návštěvníky všech věkových kategorií, především ale houfy dětí.

Datum vložení: 26.03.2012 Autor: Lejdy
Obrázek
Přípravy na fašank

Nic naplat. Větším i menším akcím, stejně jako folklórním, předcházejí přípravy. Zatím co v sobotu finišovali na tvrzi s konečnou úpravou sálu na večerní krojový ples, na domečkách se všechno připravovalo na nedělní fašankovou obchůzku.

Datum vložení: 19.02.2012 Autor: Lejdy
Obrázek
Od hluckého kroje ke kimonu ...

Dobrý den,
dovolujeme si Vás tímto požádat o zprostředkování návštěvy "domků" v Hluku a setkání s odbornicí na vázání šátků a ošetřování krojů pro tři japonské novináře a fotografy, kteří připravují o lidových tradicích na Slovácku články pro japonský časopis ku:nel (vyd. MagazineHouse) ...

Datum vložení: 14.08.2011 Autor: Lejdy a Fero
Obrázek
Malé zamyšlení z malých domečků...

„A je po slavnosťách jak po žabě“ – řekli by naši dědáček a v případě letošního svátku Hlučanú by sa trefili do černého. Počasí přálo opravdu hlavně žabám a také myším – už sme jich na domečkách vychytali, nebojte sa...

Datum vložení: 10.07.2011 Autor: Lejdy
Strana   12345Další >>